Potrzebujesz pomocy ? Zadzwoń teraz !

Wiedza jaką nabyliśmy przez ostatnie lata umożliwia nam także zaoferowanie usług z zakresu Awaryjnego otwierania sejfów wyposażonych w zamki:

1. Kluczowe – podstawowy i najbardziej popularny rodzaj zabezpieczenia dostępu do zawartości sejfu. Brak wymogu zapamiętania kodu jak w przypadku zamków elektronicznych czy szyfrowych. Zgubienie klucza zazwyczaj wiąże się z brakiem możliwości dostania się do sejfu.

2. Szyfrowe – zastosowanie zamka szyfrowego pozwala na rozszerzenie dostępu o kod dostępu. Zastosowanie tego typu zabezpieczenia wymaga dodatkowego zapamiętania kodu.

3. Elektroniczne – elektroniczny zamek szyfrowy to cechuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa. Otworzenie sejfu zależne jest od znajomości kodu. Sejfy posiadające elektroniczne zabezpieczenie zazwyczaj występują w połączeniu z zamkiem kluczowym.

4. Inne

Usługi awaryjnego otwierania wykonujemy za pomocą profesjonalnych narzędzi.

Złamany kluczyk w zamku zajął Panu całe 5 minut. Profesjonalnie, szybko i z poradą. Obyło się bez wymiany wkładki. Polecam

Urszula B.

Elegancka obsługa. To czego inni nie byli w stanie otworzyć, Pan Kluczyk załatwił w 5 minut z zegarkiem w ręku. Tanio i szybko!

Tomasz S.

Bardzo profesjonalna firma. Mąż zatrzasnął kluczyki w samochodzie, a Pan Kluczyk przybył błyskawicznie. Usługa trwała 15 minut, a klucze odzyskane! Polecam z czystym sumieniem. Wspaniale i niedrogo

Sylwia K.